O stowarzyszeniu

„Konie wymagają cierpliwości. Jeżeli będziesz działał tak, jakby zostało Ci tylko 15 minut, stracisz cały dzień. Jeżeli natomiast będziesz działał tak, jakbyś miał cały dzień, osiągniesz cel po 15 minutach”

(Autor nieznany).

Geneza stowarzyszenia

Stowarzyszenie Klub Sportowy AGRO-PARTNER powstał w październiku 2022 roku. Bazą do powstania miejsca, gdzie łączy się pasja, sport, cierpliwość, rywalizacja i ciężka praca jest firma AGRO-PARTNER Dariusz Mikołajczyk nasz sponsor tytularny oraz Klub Jeździecki Osadkowski Sp. z o.o., który wprowadził nasze konie i jeźdźców w świat międzynarodowej rywalizacji sportowej.  

Zadaniem stowarzyszenia jest wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej oraz zdrowego trybu życia, działalność na rzecz dzieci i młodzieży, przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym, promowanie województwa wielkopolskiego oraz Rzeczpospolitej Polskiej za granicami kraju. Stowarzyszenie posiada wpis do Wielkopolskiego Związku Jeździeckiego oraz wpis i licencję Polskiego Związku Jeździeckiego.

Wyżej wymienione cele zamierzamy spełnić opierając się na dyscyplinie sportu jakim jest jeździectwo a w szczególności skoki przez przeszkody.

Nasze osiągnięcia

Jeźdźcem frontowym naszego Stowarzyszenia jest Eryka Mikołajczyk (junior). Eryka to zdobywczyni srebrnego medalu Halowego Pucharu Polski w Skokach przez Przeszkody w kategorii Dzieci II w Lesznie w 2020 roku. Członkini Kadry Narodowej Dzieci w 2021 roku. Uczestniczka wielu Pucharów Narodów dzieci oraz licznych zawodów rangi krajowej i międzynarodowej. Członkini Kadry województwa opolskiego oraz zdobywczyni brązowego medalu w Mistrzostwach Opolskiego Związku Jeździeckiego z Jakubowic w 2022 roku.

Jak dołączyć do Stowarzyszenia?

Kliknij dowiedz się jak dołączyć do Stowarzyszenia

skontaktuj się z nami

Stowarzyszenie Klub Sportowy AGRO-PARTNER
ul. Kościelna 10 F; 63-410 Gorzyce Wielkie
NIP: 6222845818